Wynajem magazynów - cennik

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o powiększeniu naszej przestrzeni magazynowej. Po sukcesie oraz zainteresowaniu ze strony klientów, z jakim spotkaliśmy się w Warszawie, podbijamy kolejny rynek i otwieramy nowy magazyn kontenerowy. Tym razem za lokalizację naszych magazynów na wynajem wybraliśmy Radom – to tutaj postawiliśmy nasze samoobsługowe kontenery self-storage. Wierzymy, że jesteśmy tu potrzebni, a z usług naszej przechowalni skorzystają radomskie firmy oraz mieszkańcy, którzy pragną w wygodny i bezpieczny sposób przechowywać swoje rzeczy.

Staramy się, aby oferta naszej przechowalni rzeczy typu self-storage w Radomiu była skrojona na potrzeby naszych klientów. Nasza przechowalnia i przestrzenie magazynowe składają się z kontenerów na wynajem o różnych wielkościach, dzięki czemu można je łatwo dopasować do własnych wymagań. Najmniejszy i najtańszy wariant posiada 3m kw. Największy natomiast pomieści już bardzo dużo rzeczy wszelakiej maści i ma 12m kw. Modele pośrednie posiadają kolejno 6 oraz 9m kw. To od Państwa zależy, który kontener na wynajem uznacie za najwłaściwszy do konkretnych celów.

Jakość oferowanych przez nas usług zawsze idzie w parze z atrakcyjną ceną. Chcemy, żeby nasza przechowalnia rzeczy była dostępna również pod kątem cenowym i mamy nadzieję, że nam się to udało. Ponadto, każdy nasz kontener na wynajem jest monitorowany przez całą dobę, ponieważ bezpieczeństwo Państwa rzeczy to dla nas priorytet. Wynajem magazynów samoobsługowych jest więc niedrogi, prosty i praktyczny. Nasz selfe-storage sprawdzi się nie tylko w przypadku osób, które nie posiadają własnej piwnicy, ale i tych, którzy są w trakcie przeprowadzki czy poszukują dogodnego miejsca do przechowywania towaru firmowego.

Zachęcamy Państwa serdecznie do skorzystania z usług naszej przechowalni rzeczy - jesteśmy przekonani, że idea self-storage szybko znajdzie swoich zwolenników w Radomiu. Pozostajemy też w nieustannej gotowości - chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, a w razie wątpliwości, wyjaśnimy czym jest self-storage i jakie korzyści płyną z wynajmowania kontenerów magazynowych.

wynajem magazynów Warszawa

MAGAZYN 

 

S  (3 m2)

szerokość: 2 m
wysokość: 2 m
długość: 1,5 m

 


149 zł netto/mc

 

wynajem kontenerów Warszawa

MAGAZYN

 

M   (6 m2)

szerokość: 3 m
wysokość: 2 m
długość: 2 m

 


249 zł netto/mc

 

wynajem kontenerów Warszawa

MAGAZYN

 

L   (9 m2)

szerokość: 3 m
wysokość: 2 m
długość: 3 m

 


299 zł netto/mc

 

magazyny samoobsługowe Warszawa

MAGAZYN

 

XL  (12 m2)

szerokość: 3 m
wysokość: 2 m
długość: 4 m

 


349 zł netto/mc

 

Best Storage
Jutrzenki 96a
02-230 Warszawa
Polska

ul. Andrutowa 15
(wjazd od ul. Łukasza Drewny)
02-230 Warszawa
Polska