Wynajem magazynów - cennik

Podstawowym celem, jaki przyświecał nam przy komponowaniu oferty, była jej dostępność, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla małych, średnich i dużych firm. Mamy świadomość, że często czynnikiem warunkującym wynajem magazynów jest ich cena, dlatego proponujemy różne warianty, w zależności od Twoich potrzeb.

Ceny usług zależą od rozmiaru danej powierzchni self-storage. W naszej ofercie znajdziesz pomieszczenia o powierzchni:

  • 3 m2,
  • 6 m2,
  • 9 m2,
  • 12 m2.

Dostęp do każdego z kontenerów jest całodobowy. Nasze warszawskie magazyny wyróżnia się łatwą obsługą. Przechowalnia rzeczy posiada przestronny parking i stanowi gwarancję bezpiecznego przechowywania Twoich towarów, sprzętu oraz innych przedmiotów. Wszystko przygotowane jest w taki sposób, by zapewnić jak najwygodniejszy dostęp do przedmiotów składowanych w naszych przestrzeniach self-storage. Dzięki naszej ofercie, niezależnie od pory dnia lub nocy można mieć dostęp do każdej przechowywanej rzeczy, jednocześnie nie musząc trzymać jej w domu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które są w trakcie przeprowadzki lub potrzebują miejsca, w którym przechowają rzeczy używane sezonowo. Przedsiębiorcy bardzo często korzystają z naszych usług, ponieważ stanowią one tani sposób na składanie całości lub części towarów.

Zobacz, ile kosztuje wynajem kontenera self-storage i wybierz opcję, która w najlepszy sposób odpowie na Twoje zapotrzebowanie. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi pracownicy chętnie służą odpowiedziami na wszelkie pytania dotyczące kontenerów i doradzają przy wyborze oferty.

wynajem magazynów Warszawa

MAGAZYN 

 

S  (3 m2)

szerokość: 2 m
wysokość: 2 m
długość: 1,5 m

 


199 zł netto/mc

 

wynajem kontenerów Warszawa

MAGAZYN

 

M   (6 m2)

szerokość: 2 m
wysokość: 2 m
długość: 3 m

 


249 zł netto/mc

 

wynajem kontenerów Warszawa

MAGAZYN

 

L   (9 m2)

szerokość: 2 m
wysokość: 2 m
długość: 4,5 m

 


299 zł netto/mc

 

magazyny samoobsługowe Warszawa

MAGAZYN

 

XL  (12 m2)

szerokość: 2 m
wysokość: 2 m
długość: 6 m

 


399 zł netto/mc

 

Best Storage
Jutrzenki 96a
02-230 Warszawa
Polska