Jak działa self storage

Dodatkowa przestrzeń na sprzęt sportowy albo część towarów firmy stanowi spore ułatwienie, kiedy nie dysponuje się własnym obiektem o dostatecznie dużym metrażu. Self storage jest usługą, dzięki której można łatwo zyskać miejsce, niezbędne do przechowywania rzeczy. Wystarczy zdecydować się na wynajem kontenera lub magazynu w wybranym rozmiarze i już można cieszyć się nieprzerwanym dostępem do samoobsługowej „skrytki”.

Self storage daje klientowi możliwość skorzystania z własnej komórki o dowolnej porze dnia i nocy. Obiekt, w którym prowadzony jest wynajem kontenerów posiada również monitoring, dzięki czemu przechowywane rzeczy są dobrze chronione. Tylko klient otrzymuje specjalny pilot lub kod do otwarcia wynajętego magazynu. Ponadto, jeśli znajduje się on na zamkniętym terenie, to tam również nie wejdzie osoba nieupoważniona.

Kiedy warto skorzystać z wynajmu kontenerów?

Usługa self storingu cieszy się sporym zainteresowaniem wśród firm, ale i osób prywatnych, bowiem za niewielką opłatą abonamentową można pozbyć się problemu zalegania niewielkich urządzeń, archiwalnych dokumentów czy przedmiotów osobistych. Poza tym ta forma przechowalni rzeczy jest pomocna w czasie przeprowadzki, bowiem nie martwi Cię już chwilowy brak miejsca na meble, spowodowany na przykład przeciągającym się remontem. Możesz wynająć magazyn na dowolny czas: przeważnie minimum stanowi miesiąc, natomiast nie ma przeszkód, byś trzymał tam swoje przedmioty przez długie lata.

Powierzchnia przestrzeni self storingowych

Wynajem magazynu lub kontenera z bezpiecznym zamkiem może obejmować przestrzenie o bardzo odmiennych wymiarach. Zazwyczaj jednak firmy umożliwiają wybór spośród kilku różnych metraży. Dla przykładu, w naszym warszawskim obiekcie dostępna jest przechowalnia rzeczy mająca od 3 do 12 m2. Dzięki takiej różnorodności kontenerów do wynajęcia zaspokajamy potrzeby osób nieposiadających piwnicy, ale też przedsiębiorców poszukujących przestrzeni do magazynowania części towaru.

Best Storage
Jutrzenki 96a
02-230 Warszawa
Polska