Kompleksowa obsługa logistyczna

Szukasz partnera, który zagwarantuje Ci kompleksowe usługi logistyczne na terenie Warszawy? Cenisz sobie profesjonalizm, wygodę i niezawodność? Postaw na nas! Możemy zagwarantować Tobie i Twojej firmie indywidualne podejście oraz pomoc przy jak najlepszym dopasowaniu naszych rozwiązań do Twoich potrzeb. Właśnie dzięki elastyczności naszej oferty, możesz zacząć planować rozwój swojego biznesu.

W zakresie transportu i logistyki uzyskasz od nas wyjątkowe wsparcie. Możemy zaproponować skorzystanie z przestronnych, komfortowy i bezpiecznych magazynów self-storage. Ten rodzaj wynajmu powierzchni magazynowej staje się coraz popularniejszy zarówno wśród przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Umożliwia bowiem samodzielne przechowywanie dowolnych przedmiotów w najmowanej do tego celu „skrytce”, stanowiącej w rzeczywistości magazyn – w zależności od rodzaju najmu o różnej wielkości. Ten rodzaj usług logistycznych pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze na budowanie własnej hali lub magazynu do przechowywania towarów, wyposażenia biurowego lub innych przedmiotów.

W ramach kompleksowej obsługi logistycznej możemy zaproponować także krajowy i międzynarodowy transport samochodem dostawczym w najlepszej cenie na rynku! Gwarantujemy przewóz różnego rodzaju ładunku z wykorzystaniem specjalnie przystosowanych do tego celu pojazdów. Ponadto możemy zapewnić, że towar będzie przewożony zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także z zapewnieniem względów bezpieczeństwa.

Osoby zainteresowane naszą kompleksową obsługą w zakresie transportu i logistyki zapraszamy do kontaktu. Wspólnie omówimy najważniejsze kwestie dotyczące współpracy oraz oszacujemy koszty związane z wybranymi przez Ciebie rozwiązaniami.

Transport

Nasza firma oferuje także transport przedmiotów samochodem dostawczym.

Oferujemy usługi transportowe krajowe oraz międzynarodowe. Dysponujemy odpowiednimi do tego celu uprawnieniami, umożliwiającymi przewóz towarów po Polsce oraz poza jej granicami. Realizujemy przewozy zarówno całopojazdowe, jak i częściowe. Do dyspozycji Twojej firmy oddajemy samochody do przewozu do 3,5t typu BUS oraz tabor do przewozu artykułów mrożonych, schłodzonych oraz świeżych w zakresie temperatury od -25 stopni C do 25 stopni C typu chłodnia 33 epal. Posiadamy także odpowiednie wyposażenie, umożliwiające stabilizację ładunków podczas przewozu.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług transportowych możesz być pewny, że przewóz będzie realizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami drogowymi oraz zasadami bezpieczeństwa. Wybierając transport krajowy oraz międzynarodowy otrzymujesz od nas rzetelne wsparcie w realizacji swoich działań biznesowych. Doświadczony kierowca oraz przystosowany do przewozu ładunków pojazd gwarantują dowóz towaru w wyznaczone miejsce w określonym terminie.

Usługi transportowe międzynarodowe oraz krajowe stanowią dopełnienie naszej oferty wynajmu magazynów self-storage. Możliwe jest skorzystanie z przewozu ładunku z Twojej firmy lub dowolnego innego miejsca w Polsce lub za granicą właśnie do naszych magazynów zlokalizowanych na terenie Warszawy Włochy. W ten sposób usługi transportowe oraz logistyczne realizuje jedna firma, co oznacza, że nie musisz się martwić o zgranie terminów między przewoźnikiem a Wynajmującym powierzchnie magazynowe. Powiedz nam tylko, skąd mamy odebrać towar, a my dostarczymy go do naszego magazynu bez zajmowania Ci cennego czasu!

Best Storage
Jutrzenki 96a
02-230 Warszawa
Polska

ul. Andrutowa 15
(wjazd od ul. Łukasza Drewny)
02-230 Warszawa
Polska