Mamy miejsce, którego Ci brakuje. Wybierz nasze wygodne magazyny samoobsługowe w Warszawie!

Oferujemy wynajem magazynów i kontenerów dla wszystkich, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni do składowania lub przechowywania przedmiotów. Zapewniamy profesjonalną realizację usług self storage dla mieszkańców Warszawy i okolic. Nasze magazyny samoobsługowe udostępniamy:

wynajem magazynów Warszawa

Na określony czas

Każdy zainteresowany (firma lub osoba prywatna) może wynająć od nas powierzchnię magazynową na tyle, ile potrzebuje (minimalnie na miesiąc). 

wynajem kontenerów Warszawa

Z gwarancją bezpieczeństwa

Teren magazynu jest chroniony, a obiekt ubezpieczony. Przez bramkę można przejść jedynie dysponując pilotem lub po wpisaniu kodu dostępu. 

self-storage Warszawa

Elastycznie

Proponujemy różne opcje metrażu do wyboru, aby łatwiej było dopasować przestrzeń magazynu lub kontenera do potrzeb naszych Klientów. Zapewniamy dostęp 24/7.

Wynajem magazynów i kontenerów to proces, który powinien przebiegać płynnie i bezproblemowo. Dlatego nasza oferta to bogactwo rozwiązań i możliwości, takich jak:

Dodatkowa przestrzeń

Nie musisz gromadzić rzeczy w domu lub szukać dodatkowej przestrzeni w siedzibie firmy. W naszych samoobsługowych magazynach swobodnie i bezpiecznie przechowasz cenne przedmioty.

Monitoring

Kontenery są pod stałą opieką. Dostęp do nich jest możliwy wyłącznie po otwarciu bramy pilotem lub specjalnym kodem, a cały teren objęty jest monitoringiem.

Niskie ceny

Powierzchnię magazynową oferujemy w trzech różnych metrażach. W zależności od potrzeb i ilości przedmiotów dopasujesz idealnie przestrzeń w bardzo atrakcyjnej i adekwatnej do przestrzeni cenie.

Przejrzyste zasady

Zbudowaliśmy ofertę, która jest przejrzysta. Nie ma potrzeby, by współpraca opierała się o skomplikowane zasady. Wynajmujemy magazyn o konkretnym metrażu i pobieramy odpowiednią kwotę.

Bezpieczne zamki

Każda wynajmująca magazyn osoba otrzyma od nas dostęp do  wynajętego kontenera. Istnieje również możliwość zabezpieczenia magazynu we własnym zakresie.

Parking

Na miejscu udostępniamy wygodny i przestronny parking. Dzięki niemu wygodniej podjechać pod kontener, by rozładować lub zapakować samochód.

Best Storage
Jutrzenki 96a
02-230 Warszawa
Polska