Mamy miejsce, którego Ci brakuje. Wybierz nasze wygodne magazyny samoobsługowe w Warszawie!

Oferujemy wynajem magazynów i kontenerów dla wszystkich, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni do składowania lub przechowywania przedmiotów: osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Zapewniamy profesjonalną realizację usług self storage dla mieszkańców Warszawy i okolic. W ten prosty sposób można wygospodarować dodatkową przestrzeń na meble, dokumenty czy sprzęt sportowy.


Moda na samoobsługowe magazyny

Self storage to trend, który przywędrował do nas z Zachodu. Tam mieszkańcy szybko zorientowali się, że przechowywanie przedmiotów w samoobsługowych magazynach to prosty sposób na uprzątnięcie zagraconego mieszkania lub brak przestrzeni w firmie. W korzystaniu z takiej usługi przodują Amerykanie, ale wśród zwolenników samoobsługowych kontenerów są również Francuzi oraz Niemcy. My chcemy, żeby trend na dobre rozgościł się także nad Wisłą.


Wygoda przede wszystkim

Jesteśmy elastyczni i stawiamy na wygodę, co przejawia się m. in. tym, że nasze samoobsługowe magazyny i kontenery wynajmiesz na dowolny okres. Może być to pół roku, mogą to być trzy miesiące, a może to być rok i dłużej. Dolną granicą stanowi miesiąc, to minimalny okres przechowywania. Same kontenery posiadają różne wymiary. W ten prosty sposób zadbaliśmy o to, żeby każdy mógł znaleźć u nas taki rodzaj magazynu, na jakim mu zależy. Jeśli potrzebujesz miejsca, w którym będziesz składował niewielkie przedmioty i szpargały, pewnie polecimy Ci nasze najmniejsze magazyny, które łącznie mają 3 lub 6 m kw. Większe pomieszczenia, o powierzchni 9 i 12 m kw., będą już przeznaczone dla osób z odpowiednio większymi potrzebami, np. takimi jak konieczność zdeponowania towaru sklepowego.


Bezpieczeństwo

Zastanawiasz się pewnie, czy Twoje rzeczy będą u nas bezpieczne. Możemy Cię zapewnić, że dołożyliśmy wszelkich starań, żeby Twój rower, narzędzia czy meble, były u nas najlepiej chronione. Nasze samoobsługowe kontenery do magazynowania posiadają mocny zamek, do którego założysz swoją kłódkę. Teren, który zajmujemy, jest dodatkowo bacznie monitorowany przez oko kamery 24 godziny na dobę.

wynajem magazynów Warszawa

Na określony czas

Każdy zainteresowany (firma lub osoba prywatna) może wynająć od nas powierzchnię magazynową na tyle, ile potrzebuje (minimalnie na miesiąc). 

wynajem kontenerów Warszawa

Z gwarancją bezpieczeństwa

Teren magazynu jest chroniony, a obiekt ubezpieczony. Przez bramkę można przejść jedynie dysponując pilotem lub po wpisaniu kodu dostępu. 

self-storage Warszawa

Elastycznie

Proponujemy różne opcje metrażu do wyboru, aby łatwiej było dopasować przestrzeń magazynu lub kontenera do potrzeb naszych Klientów. Zapewniamy dostęp 24/7.

Wynajem magazynów i kontenerów to proces, który powinien przebiegać płynnie i bezproblemowo. Dlatego nasza oferta to bogactwo rozwiązań i możliwości, takich jak:

Dodatkowa przestrzeń

Nie musisz gromadzić rzeczy w domu lub szukać dodatkowej przestrzeni w siedzibie firmy. W naszych samoobsługowych magazynach swobodnie i bezpiecznie przechowasz cenne przedmioty.

Monitoring

Kontenery są pod stałą opieką. Dostęp do nich jest możliwy wyłącznie po otwarciu bramy pilotem lub specjalnym kodem, a cały teren objęty jest monitoringiem.

Niskie ceny

Powierzchnię magazynową oferujemy w trzech różnych metrażach. W zależności od potrzeb i ilości przedmiotów dopasujesz idealnie przestrzeń w bardzo atrakcyjnej i adekwatnej do przestrzeni cenie.

Przejrzyste zasady

Zbudowaliśmy ofertę, która jest przejrzysta. Nie ma potrzeby, by współpraca opierała się o skomplikowane zasady. Wynajmujemy magazyn o konkretnym metrażu i pobieramy odpowiednią kwotę.

Bezpieczne zamki

Każda wynajmująca magazyn osoba otrzyma od nas dostęp do  wynajętego kontenera. Istnieje również możliwość zabezpieczenia magazynu we własnym zakresie.

Parking

Na miejscu udostępniamy wygodny i przestronny parking. Dzięki niemu wygodniej podjechać pod kontener, by rozładować lub zapakować samochód.

Best Storage
Jutrzenki 96a
02-230 Warszawa
Polska

ul. Andrutowa 15
(wjazd od ul. Łukasza Drewny)
02-230 Warszawa
Polska